,,Nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi teď prosím neraďte jak mám žít!!!" Úžasný

Červenec 2013

Bez nich to nejde :)

27. července 2013 v 13:39 | Reňulka |  Bez nich to nejde :)


"Opravdový přítel není ten, co tě drží za ruku, ale ten, co se dotýká tvého srdce"



Takže zde bych se s Vámi chtěla podělit o lidičky, kteří nějak zasáhli do mého života a bez kterých si to tady na tom světě už nějak nedokážu představit.

Tajně věřím, že o ně nějakým způsobem nepřijdu, jako se mi již párkrát stalo. Ale asi to byl osud a bylo mi určeno pokračovat dál bez nich, abych poznala ty, který to myslí semnou doopravdy vážně a dokážou mě dostat zase na horu ikdyž jsem byla úplně na dně.A nejedná se jenom o kamarády, ale i o nějaké členy mé rodiny :)

Člověk prostě za svůj život musí projít vším možným, aby byl konečně šťastný, i přes ztrátu milované osoby.





Vážím si jich




Helča :)

27. července 2013 v 12:34 | Reňulka |  Bez nich to nejde :)
Mlááásk, miláčku *45*Kuk lásko *100*Nej. Kámoška =>Helča


Kuk lásko *100*
HelčaKuk lásko *100* je to moje nejlepší kámoška! Je strašně ujetáHroznej smích *3* Znám ji od 6. třídy, kdy přešla k nám na základku, ale to jsme se spolu ještě nebavili, jen jsme se pozravili. Nikdy jsem nečekala, ž zrovna MY dvě budeme nej. kámošky!!Ale pak jsme spolu začli chodit do prváku a už to začalo ! takových zážitků a trapasů co jsme prožiliHroznej smích *3*Hroznej smích *3* to se nedá ani popsat!!Strašně moc ji miluju díky tomu, jaká jeJá tě asi miluju *845*!! Nikdy o ni nechci přijít!! Je to mé durhé já!!!Kuk lásko *100*Já tě asi miluju *845*Zamilovaný *5186*Mlááásk, miláčku *45*



Opravdový přitel není ten, co tě drží za ruku, ale ten co se dotýká tvého srdceZamilovaný *5186*





Zdenča :)

27. července 2013 v 12:29 | Reňulka |  Bez nich to nejde :)
Mlááásk, miláčku *45*Zdenča Mlááásk, miláčku *45*


Pusaa *4426*ZDenča Já tě asi miluju *845*Fajnová slečinka :) Dřív jsme se znali pouze od vidění ze základky a teďkom jsme spolu chodili dva roky na nástavbu a na to, že se známe takovou chvilku, tak sem si ji strašně oblíbila a vím, že se s ní dá bavit úplně o všem :) Vykřičník *1046*
Jen mě mrzí ta její tvrdohlavost vůči chlapům... nedá si říct a nedá si říct :(
Je to strašný smíšek, má ráda čokoládu stejně jako já a taky takový stydlín.

Mlááásk, miláčku *45*Mlááásk, miláčku *45*Kuk lásko *100*Mám ji ráda a jsem za ni moooc ráda :)) Já tě asi miluju *845*






Nový "kabát"

27. července 2013 v 11:54 | Reňulka |  My messages for you :)


Zdravím přátelé Úžasný ,

tak jak užíváte léta? Sluníčko nám přeje, tak je to parádička. A mě během těchto dní, kdy jsem byla doma a čekala na přítele než přijde z práce, napadlo, že obnovím svůj "dětský blog" a hodím mu nový kabát dospělácké holky. Protože když jsem se koukla, jak některé články byly (jsou) napsané, sama jsem se zhrozila.

A pak se člověk diví, že mu sem nikdo nechodí, že?

No nicméňě budu doufat, že se mi to tady začne nějak přehledně a lépe rýsovat a že se tu snad i najdou nějací čtenáři, mého skromného blogu.

Tak se mějte krásně a já tu zase pak přidám nějaký ten můj blábol Úžasný Pece Reňulka

Naši křečouňi

26. července 2013 v 17:31 | Reňulka |  Křečičí rodinka :)


Pěkné odpoledne přeji Vám, již jste navštívili můj blog Úžasný

Chtěla bych se s Vámi podělit o další členy mé rodiny, tentokrát zvířecí. Máme doma 5 křečíků Džungarských, z nichž 3 jsou moje a 2 jsou sester. Máme dvě samičky a tři samečky. Každý z nich žije ve své kleci a můj nejoblíbenější žije v akvárku :) .

Já vlastním samičku Majku a samečky Gustíka a Blackyho I.
Sestry mají samečka Blackyho II. a samičku Lízu.

Pokud se chcete o nich dovědět více, tak stačí rozkliknout články s jejich jmény :P

Gustík :-*

25. července 2013 v 13:33 | Reňulka |  Křečičí rodinka :)



Gustík




Gustík, to je můj mazílek. Mám ho doma již rok a půl a nějak si nedokážu představit, že bych o něj někdy měla přijít :(.

Strašně ráda si ho rozmazluju a dávám mu samé pochoutky jako je třeba hrášek, párek, salámek, sýr či nějaká zeleninka a ovoce. Tomuhle miláčkovi chutná naprosto všechno. Dost často si semnou dává moji nejoblíbenější sýrovou pomazánku :D Jedna moje bývalá spolužačka z nástavbového studia nemohla uvěřit tomu, že křeček dokáže jíst i takové věci :D

Gustík žije v akvárku, kde má papírový domeček a trubičky od toaletního papíru jenž zbožňuje, které strašně rád kouše v noci, a tak mě vždy vzbudí a já celá naštvaná mu ten domeček a ostatní co se dá kousat seberu a on na mě akorát smutně kouká :D

Mám ho hrozně ráda, nikdy mě nedokázal kousnout ač jiné kousal. Když jsem ho poprvé uviděla u kamarádky ve zverimexu, tak jsem si řekla, že ho musím mít. On byl jiný než ostatní, byl větší, nebyl hyperaktivní jako ti malí a byl to prostě on, kterého jsem si vybrala k narozeninám :) vůbec nelituji :)