,,Nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi teď prosím neraďte jak mám žít!!!" Úžasný

Srpen 2007

Gotické obrázky

25. srpna 2007 v 20:02 | Reňulka

Co je to Gotika??

25. srpna 2007 v 19:55 | Reňulka
Co znamená "gothic"?
Je těžké definovat gothic, každý gothic je totiš originál, ale něco je spojuje. Myslím si, že gothica je především v duši člověka. Hodně lidí si myslí, že gothici jsou satanisté, ale není to až tak pravda. Někteří sice jsou, ale mnozí vyznávají i křesťanství nebo jiné náboženství. Samozřejmně se mezi nimi najdou i ateisti.
Gothici se zajímají o okultní vědy, zajímá je tajemno, rádi chodí na hřbitov, … zkrátka mají rádi všechno, čeho "normální" lidé bojí. Mají rádi depresivní hudbu, depresivní obrazy, jsou to většinou velcí čtenáři. Většinou čtou "fantasmagorie" , horory, nebo různé tajemné příběhy. Milují horory a sci-fi filmy. Hudba, kterou poslouchají, je většinou depresivní a je to hudba tvrdšího rázu (goth metal, black metal, metal, death metal,….)
Gothic může být arogantní, anebo naopak melancholický. Hodně gothiců trpí depresemi, které nejsou spůsobeny nikým, nebo něčím jiným. Většinou probíhají tak, že jste v "normálu", pak máte skvělou náladu a z té se dostanete na absolutní dno, kdy často přemýšlíte nad sebevraždou, nebo si samy ubližujete, tento stav trvá někdy až týden, to je u každého člověka jiné. Jednu výhodu tyto deprese nepochybně mají-pokud se tomu dá říkat výhoda, a to tu, že díky nim dokážete tvořit krásné temné umění, ať už jsou to obrazy, básně, nebo povídky.
Někteří lidé si myslí, že nosí jenom černé oblečení, to však nemusí být vždy pravda. Myslím si, že ve Vašem okolí je určitě pár lidí, kteří jsou gothic a vy byste to do nich v životě neřekli.
Existuje také mnoho falešných gothiců, kteří se jednoduše oblečou do černé a každému tvrdí, že jsou goth. Pravý goth to o sobě nepotřebuje říkat, pravý goth to dokazuje. Gothicem se člověk nestává, gothicem se člověk rodí, jenom o tom zezačátku neví (asi by ste si ve dvou letech neřikali že ste goth=o)), postupem času ten svůj styl akorát pojmenuje.
Gothici se rádi scházejí s lidmi jim podobnými na tzv. gothic párty. Většina gothiců, co se oblečení týče se v civilním životě mírní, ale na gothic párty dávají svůj styl patřičně najevo. Gothica je temný a pro někoho hlavně krásný způsob života.

Smrtky

22. srpna 2007 v 15:07 | Reňulka

Lebky

22. srpna 2007 v 15:04 | Reňulka

3.spřátelený blog

7. srpna 2007 v 13:43
-je to klásný blogísek(JUKNĚTE SE)!!!!

2.spřátelený blogísek

2. srpna 2007 v 20:24
-je to taky good blog
A tady máš diplomek......za uhodnutí tý písničky.....

1.Spřátelený blog

2. srpna 2007 v 15:17
-je to dobrý blogísek