,,Nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi teď prosím neraďte jak mám žít!!!" Úžasný

Rodina Simpsnových

30. července 2007 v 15:53 | Reňulka |  Simpsonovi :)
genealogický strom rodiny Simpsonů
genealogický strom rodiny Simpsonů


Při volbě jmen mnoha postav seriálu se nechal Mat Groening inspirovat svým nejbližším okolím:
Homer Simpson- Homer Groening (otec Matta Groeninga a jeden z jeho synů),
Marge Simpsonová- Margaret Groeningová (jeho matka), i když simpsonovská Marge se jmenuje Marjorie,
Líza Simpsonová- Lisa Groeningová (jeho sestra),
Maggie Simpsonová- Maggie Groeningová (další z jeho sester),
Bart Simpson syn (anagram slova brat - spratek) Kuk lásko *100*Drbání zad :-) *64*Hroznej smích *3*Hroznej smích *3*Hroznej smích *3*- Bart patrně ztvárňuje Matta samotného.
Základní rodinu Simpsonových tvoří rodiče Homer Simpson a Marge Simpsonová, děti Bart,Líza a Maggie, pes Spasitel a kočka Sněhulka 2., která však nešťastně zemřela v díle Já,robot(15. série). Líza si našla novou kočku Sněhulku 3., která se jí nešťastně utopila v akváriu, i čtvrtá Lízina kočka Coltranezemřela, tentokrát vypadla z otevřeného okna, až patá kočka, kterou Lízapojmenovala opět Sněhulka 2. - ta jí zůstala. Další příbuzenstvo jsou Margiiny sestry Patty a SelmaBouvierovy, Homerův otec Albe, Homerova matka Mona Simpsonová která je na útěku před zákonem, jeho nevlastní bratr Herbert Powell a nevlastní sestra, poprvé spatřena v epizodě Obtěžoval jsem anglickou královnu (angl.The Regina Monologues), až po postavy, které se nikdy neobjevily, pouze se o nich mluvilo. Mezi takové patří strýc Arthur či Homerův bratranec Frank, z kterého se později stala Františka, pak se dal k nějaké okultní sektě, kde mu říkají "Matka Shabooboo".
Místa, ve kterých se seriál odehrává jsou různorodá, nejčastěji se děj odehrává ve fiktivním městě Springfiel, bydlišti většiny hlavních postav. A jak říká sám Matt Groening: I když pocházím ze Springfieldu v Illinois, název Springfield jsem zvolil proto, že je to jedno z nejčastějších jmen měst a osad v USA.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám Simpsonovi?

Ano,jsou úžasný 53.4% (47)
Ale jo ujdou 26.1% (23)
Jsou strašný 20.5% (18)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama